Strona główna » 5 sposobów na uzyskanie pożyczki bez BIK
Chwilówki Pożyczki bez BIK

5 sposobów na uzyskanie pożyczki bez BIK

Pożyczki z komornikiem

Poznaj 5 sposobów na uzyskanie
pożyczki/kredytu nawet ze złym BIK

1. Dodaj ogłoszenie na portalu Diip.pl

Jak to działa? Wystarczy, że dodasz ogłoszenie na portalu. Opisz jak najdokładniej to, czego szukasz.
1. Podaj kwotę, którą jesteś zainteresowany,
2. okres spłaty,
3. ratę, którą możesz płacić,
4. Twój dochód
5. miejscowość.
W ciągu 24 godzin skontaktują się inwestorzy.

2. Wyszukaj inwestora na portalu Zicat.pl

Jak wyszukać inwestora na portalu? Inwestorzy najczęściej promują swoje ogłoszenia na stronie głównej portalu. Wybierz odpowiednią ofertę i ciesz się pożyczką. Jeśli masz wątpliwości co do inwestora – napisz poprzez formularz.

3. Nigdy nie korzystaj z niezweryfikowanych źródeł

Pamiętaj, jeśli ktoś wysyła Ci propozycję z przedpłatą, polisą, ubezpieczeniem to na pewno finansowania nie otrzymasz. Dopóki pieniądze nie zaksięgują się na Twoim koncie nie dokonuj żadnych płatności. Gdzie najczęściej dochodzi do naruszeń i oszustw? Uważaj na grupy na Facebooku oraz posty nieznajomych osób, które nie porozumiewają się w języku polskim. Zazwyczaj ich profile są podejrzane.

Pamiętaj również, aby sprawdzić czy dokonując płatności lub wysyłając smsa, nie płacisz jedynie za skierowanie Cię na stronę pożyczkodawców. Co raz częstszą praktyką jest sugerowanie, iż dana osoba, firma lub instytucja jest instytucją pożyczkową, a tak naprawdę jedynie przekierowuje Cię na stronę rzeczywistego pożyczkodawcy – Ty jednak musisz zapłacić za wysłanie wniosku, a nie za realną pożyczkę!

4. Pamiętaj nigdy nie dokonuj przedpłat zanim nie dostaniesz pożyczki!

  • Nigdy nie dokonuj przedpłat przed uzyskaniem finansowania
  • Nigdy nie opłacaj polis
  • Jeśli dana osoba porozumiewa się łamaną polszczyzną lub jej profil wygląda podejrzanie – nie ryzykuj, nie dokonuj wpłat.
  • Nie płać za smsy lub samo złożenie wniosku. Nie otrzymasz w ten sposób pożyczki
  • Pamiętaj jest bardzo wiele osób, które bazują na ludzkiej niewiedzy i desperacji

5. Promuj ogłoszenie na Diip.pl

Chcesz uzyskać większą liczbę kontaktów, jedynie od zweryfikowanych firm lub instytucji na portalu Diip.pl? Zawsze możesz promować Twoje ogłoszenie. Na portalu Diip znajdują się jedynie zweryfikowane firmy. Te, które nie dokonały weryfikacji, umieszczane są na liście ostrzeżeń Diip.pl.


Inni czytali również:

Oceń wpis post

Zicat.pl

Zicat.pl: Pożyczki prywatne, kredyty oddłużeniowe, ubezpieczenia OC samochodów i porównywarka OC/AC. Skorzystaj z nowoczesnej porównywarki ubezpieczeń samochodowych, kredytów i pożyczek prywatnych. Nowości, rankingi i opisy firm.

Dodaj komentarz

Naciśnij, aby dodać komentarz