Strona główna » Darmowe ogłoszenia bez rejestracji
Ubezpieczenie samochodu

Darmowe ogłoszenia bez rejestracji

Diip ogłoszenia

Darmowe ogłoszenia na Diip.pl bez rejestracji są możliwe. Platforma Diip.pl oferuje dodawania ogłoszeń do kilkudziesięciu kategorii i podkategorii bez rejestracji. Każdy użytkownik otrzymuje 3 ogłoszenia do wykorzystania. Przygotowaliśmy również specjalne możliwości dla firm, które chcą ogłaszać się na Diip.pl.
Jak to działa dla osób fizycznych?
1. Klikasz ikonkę +Dodaj
2. W 4 krokach wypełniasz potrzebne informacje
3. Podajesz dane kontaktowe, żeby można było się z Tobą skontaktować
4. Otrzymujesz oferty zakupu

Jak to działa dla firm? Możesz dodać Twój sklep razem z 4 pakietami ogłoszeń. Dla każdego sklepu możesz dodać 3 bezpłatne ogłoszenia na początek, a następnie rozbudowywać go. Masz możliwości reklamowe oraz podbijania ogłoszeń.

~Diip.pl

Platforma Diip.pl jest przystosowana również do korzystania na urządzeniach mobilnych, telefonach, smartfonach, tabletach. Potrzebujesz szybko sprzedać nieużywane przedmioty lub Twoje usługi? Dodaj wygodnie i szybko ogłoszenie.

Co odróżnia nas od innych portali?
Każde ogłoszenie jest odpowiednio moderowane, by nie pozwolić na dodawanie SPAMu przez roboty internetowe, dzięki czemu masz pewność, że ogłoszenie jest realne a każdy użytkownik odpowiednio weryfikowany. Przestrzegamy przed dokonywaniem płatności za pośrednictwem linków zewnętrznych, podawaniem numerów kart kredytowych, pinów, loginów czy haseł.

Odkryj innowacyjną moc portalu Diip.pl

  1. Nie używasz? Sprzedaj.
  2. Dodaj ogłoszenie bezpłatnie.
  3. Odkryj jak wiele osób się z Tobą skontaktuje.

Zapraszamy do korzystania.

Oceń wpis post

Zicat.pl

Zicat.pl: Pożyczki prywatne, kredyty oddłużeniowe, ubezpieczenia OC samochodów i porównywarka OC/AC. Skorzystaj z nowoczesnej porównywarki ubezpieczeń samochodowych, kredytów i pożyczek prywatnych. Nowości, rankingi i opisy firm.

Dodaj komentarz

Naciśnij, aby dodać komentarz