Strona główna » Dlaczego korzystać z portalu pożyczkowego Diip.pl?
Ubezpieczenie samochodu

Dlaczego korzystać z portalu pożyczkowego Diip.pl?

Dlaczego warto korzystać z portali pożyczek prywatnych podczas poszukiwań pożyczek?

Diip.pl to jedyny w Polsce portal pożyczkowy, który powstał aby połączyć w łatwy i szybki sposób zarówno osoby zainteresowane pożyczkami bez BIK, pożyczkami pod zastaw nieruchomości, upadłością konsumencką, oddłużaniem, kredytami na spłatę chwilówek jak również kredytami na konsolidację zobowiązań – oraz inwestorów, którzy zostają przez nasz portal weryfikowani. Każdy inwestor musi wykupić odpowiedni pakiet udogodnień oraz udowodnić swoją rzetelność i realność.

Jak możemy Ci pomóc?

Z wielu źródeł docierają do nas informację, iż wiele osób poszukuję pożyczek bez BIK, jest zadłużonych i nie widzi innego wyjścia z problemów finansowych. Na przeciw takim problemom stanął portal Diip.pl. Jak to działa? Najprościej rzecz biorąc: jeśli kiedykolwiek słyszałeś, a może nawet korzystałeś z portalu OLX, to działa to podobnie. Dodajesz ogłoszenie pożyczkowe lub inwestorskie i oczekujesz na odpowiedzi użytkowników. Dlaczego my? Każde ogłoszenie i każdy inwestor jest przez nas weryfikowany, na podstawie sztucznej inteligencji i wielu baz danych weryfikujemy osobę, która udzieli Ci pożyczki. 

Co dalej?

Nie ma przedpłat, polis, ubezpieczeń, ani niczego podobnego! Jeśli, któryś klient otrzyma taką propozycję, prosimy o wiadomość. Każde nawet jedno takie zgłoszenie inwestora oraz potwierdzenie takiego działania, od razu dyskwalifikuje taką osobę. Inwestor zostaje wykreślony na stałe z naszej listy zaufanych podmiotów. Nie jesteś pewien czy dany inwestor jest rzetelny? Napisz do nas – odpowiemy w ciągu maksymalnie 12 godzin. 

Masz ochotę sprawdzić portal bez zobowiązań? Dodaj ogłoszenie.

Sam chcesz zostać inwestorem? Przejdź do zakładki: Dla Inwestorów

Oceń wpis post

Zicat.pl

Zicat.pl: Pożyczki prywatne, kredyty oddłużeniowe, ubezpieczenia OC samochodów i porównywarka OC/AC. Skorzystaj z nowoczesnej porównywarki ubezpieczeń samochodowych, kredytów i pożyczek prywatnych. Nowości, rankingi i opisy firm.

Dodaj komentarz

Naciśnij, aby dodać komentarz