Strona główna » Jak działa Diip.pl?
Konsolidacja

Jak działa Diip.pl?

Firma oddłużeniowa Conectum

Jak działa portal Diip.pl?

Portal Diip.pl to miejsce dla inwestorów, doradców podatkowych, radców prawnych czy adwokatów, którzy zajmują się upadłością konsumencką. Dodatkowo jesteśmy portalem dla doradców kredytowych, pośredników kredytowych czy osób, które poszukują klientów na pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczki bez BIK, kredyty gotówkowe, kredyty na spłatę chwilówek, konsolidację chwilówek.

Dlaczego my?

Diip.pl to jeden z największych portali ogłoszeniowych w zakresie pożyczek/kredytów/pomocy prawnej/doradców podatkowych. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne. Jeśli poszukujesz klientów, to możesz zakupić plany leadowe, zareklamować się w formie wpisu sponsorowanego, banerów na stronie głównej, dedykowanej kategorii i 4 podkategorii. Wybierz naszych specjalistów. Stworzymy dla Ciebie kampanię, która sprzedaje. Generujemy leady taniej niż w każdym innym miejscu.

Jakie są płatności za usługi?

 • za dodanie ogłoszenia nie płacisz nic
 • jeśli prowadzisz firmę, jesteś doradcą kredytowym, prawnikiem od upadłości konsumenckiej – możesz zakupić pakiet firmowy i reklamować się w portalu
 • możesz reklamować się w portalu jako firma
 • może promować ogłoszenia jako klient dodający ogłoszenie

  *Przydatne linki:

   

 • reklama dla firm
 • promowanie postów
 • dodaj firmę

Szybka reklama dla firm/kancelarii/doradców kredytowych/doradców podatkowych:

5/5 - (4 votes)

Zicat.pl

Zicat.pl: Pożyczki prywatne, kredyty oddłużeniowe, ubezpieczenia OC samochodów i porównywarka OC/AC. Skorzystaj z nowoczesnej porównywarki ubezpieczeń samochodowych, kredytów i pożyczek prywatnych. Nowości, rankingi i opisy firm.

Dodaj komentarz

Naciśnij, aby dodać komentarz