Strona główna » Kredyty i pożyczki w czasie koronawirusa?
Ubezpieczenie samochodu

Kredyty i pożyczki w czasie koronawirusa?

Conectum Finanse to instytucja szczególna dla osób zadłużonych, które nie są w stanie regularnie obsługiwać swoich zobowiązań. Skupiamy się na pomocy Klientom oraz najwyższej jakości obsługi. Dzięki nam możesz dowiedzieć się wielu potrzebnych rzeczy dotyczących pożyczek pod zastaw nieruchomości i pomocy prawnej – w tym sprzeciwów od nakazu zapłaty. Dostarczamy opinie, oceny, informacje o wadach i zaletach takich działań. Korzystając z naszych usług masz możliwość negocjacji prowizji nawet do 5% oraz darmowego sprzeciwu od nakazu zapłaty i pomocy prawnej.

Pożyczki pod zastaw i pomoc prawna to jedna z możliwości wsparcia osób zadłużonych a dodatkowo osiągnięcia. Dla Pożyczkobiorców i osób zadłużonych to możliwość łatwego i skutecznego wyjścia nawet z najpoważniejszego zadłużenia – w tym: spod egzekucji komorniczej, windykacji, licytacji komorniczej. Co potwierdzamy poniżej.

Nasza pomoc doradcza często jest bezpłatna a w przypadku pierwszego nakazu zapłaty prawie zawsze. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych doradców Private i oczekiwać na kontakt. W każdy miesiącu przygotowujemy specjalne i wyjątkowe promocje, dzięki którym uzyskujesz finansowanie nawet najgorszego zadłużenia lub specjalną pomoc prawną. Pożyczki pozabankowe pod zastaw to najlepsza forma wyjścia z zadłużenia, tym bardziej, że spłacamy wszystkie Twoje długi! Dodatkowo możesz zgłosić się do doradcy private w sprawie pomocy prawnej!


Wyjście z zadłużenia lub z pętli chwilówek przy pomocy doświadczonych specjalistów prawa lub pożyczki pod zastaw nieruchomości – to często jedyne wyjście z nawet najtrudniejszych problemów finansowych!

Po prostu skorzystaj z naszej strony gdzie wygodnie możesz zgłosić się do doradcy finansowego lub specjalisty prawa i oczekiwać na kontakt.

Conectum Finanse to doświadczeni specjaliści finansowi i prawni w tematyce od ponad 11 lat. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Klienta oraz dbałość  jego interes. Nasi pracownicy są dostępni zarówno telefonicznie jak i drogą mailową od poniedziałku do piątku od 9. do 17. zarówno podczas pierwszego kontaktu telefonicznego jak i każdego kolejnego po finalizacji współpracy. Jeśli szukacie Państwo takiego rozwiązania zapraszamy do kontaktu.

(artykuł sponsorowany przez Conectum.pl)

Oceń wpis post

Zicat.pl

Zicat.pl: Pożyczki prywatne, kredyty oddłużeniowe, ubezpieczenia OC samochodów i porównywarka OC/AC. Skorzystaj z nowoczesnej porównywarki ubezpieczeń samochodowych, kredytów i pożyczek prywatnych. Nowości, rankingi i opisy firm.

Dodaj komentarz

Naciśnij, aby dodać komentarz