Strona główna » Szybka rejestracja

Szybka rejestracja

Darmowy kalkulator OC

Osoby, które z różnych względów nie mogą odwiedzić siedziby wybranego przez siebie Towarzystwa Ubezpieczeniowego, mogą skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest darmowy kalkulator OC. Dzięki niemu możliwe jest zawarcie ubezpieczenia samochodu, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Darmowy kalkulator OC – jak to działa?

Nowoczesna porównywarka OC została stworzona z myślą o klientach, którzy wykorzystują urządzenia elektroniczne w postaci smartfona, tabletu bądź też komputera do obliczania składki na ubezpieczenie samochodu. OC samochodu porównywarka stanowi świetne rozwiązanie, dzięki któremu można nie tylko porównać kilkanaście bądź też kilkadziesiąt ofert ubezpieczeniowych, ale również dobrać interesujące danego klienta komponenty w postaci AC/ AC Mini, Assistance czy NNW. Porównywarka OC przydaje się również osobom, które z różnych względów zapomniały o obowiązkowym ubezpieczeniu swojego pojazdu mechanicznego i potrzebują, jak najszybszego załatwienia formalności. Sprawnie działający kalkulator OC samochodu przyda się osobom, które stały się posiadaczami pojazdów mechanicznych i poszukują atrakcyjnego cenowo ubezpieczenia swojego auta.

Ubezpieczenie samochodu przez Internet

Warto skorzystać z takiego rozwiązania, jak Rankomat OC, ponieważ dzięki niemu można zorientować się, jakie ceny za ubezpieczenie samochodu obowiązują w danym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Pozwala to na wybór ubezpieczyciela, który oferuje szeroki zakres ochrony, gwarancję zniżek, a także możliwość rozłożenia płatności na raty. Ubezpieczenie samochodu zawarte przez Internet, nie różni się niczym od tego, które zostało wykupione w siedzibie Towarzystwa Ubezpieczeniowego. W obecnym czasie prawie każdy ubezpieczyciel umieszcza stworzone przez siebie oferty ubezpieczenia samochodu w środowisku internetowym, szczególnie w takich narzędziach, jak Rankomat OC/ AC i NN. Intuicyjna obsługa tego narzędzia pozwala na wykup polisy bądź też przedłużenie jej, jeśli skorzystało się już wcześniej z wyżej wymienionego rozwiązania.

Niezawodna w działaniu porównywarka OC pozwala na zawarcie ubezpieczenia samochodu, bez potrzeby wychodzenia z domu. To świetne rozwiązanie dla klientów indywidualnych. 

Jak działa ochrona zniżek w OC samochodu?

Osoby zastanawiające się, w jaki sposób ograniczyć wydatki na obowiązkowe ubezpieczenia, często zastanawiają się, jak działa ochrona zniżek w OC samochodu. To rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo gotówki.

Jak działa ochrona zniżek w OC samochodu? Zabezpieczenie na wypadek kolizji drogowej

Funkcjonująca w wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych, oferujących ubezpieczenie samochodu OC, ochrona zniżek to rozwiązanie dedykowane kierowcom, którzy wypracowali sobie benefity za bezszkodowy przebieg posiadanych umów OC i AC. To nobilitacja dla osób, które od wielu lat nie miały żadnej kolizji bądź też wypadku drogowego. Ubezpieczenie samochodu z ochroną zniżek może przysługiwać również młodym kierowcą, którzy nabyli uprawnienia do kierowania pojazdem mechanicznym i nie mają jeszcze zbyt dużego doświadczenia w prowadzeniu własnego samochodu. Polisy z ochroną zniżek OC są rozwiązaniem komfortowym. Warto dodać, że ochrona zniżek dotyczy wyłącznie jednej szkody powstałej w trakcie trwania ubezpieczenia samochodu. Oznacza to, że dwie lub więcej szkód mogą spowodować utratę wykupionej ochrony zniżek za OC auta. 

Ubezpieczenie auta z dodatkową ochroną zniżek

Wzrost składki za ubezpieczenie auta może być niemiłym zaskoczeniem dla wielu kierowców. Dlatego też warto się zabezpieczyć. Ochrona zniżek w cenie polisy, to jedno z rozwiązań, które można nabyć wraz z zawartym ubezpieczeniem samochodu. Tego typu rozwiązanie jest możliwe dla kierowców, którzy decydują się na dodatkową opcję. Należy pamiętać, że jest ona dodatkowo płatna. Wykorzystując takie narzędzie, jak porównywarka OC, można dokupić ochronę zniżek w cenie polisy. Dzięki niej klient indywidualny otrzymuje gwarancję, że ustalona składka za wznowienie ubezpieczenia samochodu, nie ulegnie gwałtownemu wzrostowi, gdy spowoduje się kolizję lub wypadek drogowy. Należy jednak pamiętać, że wartość szkody nie może przekroczyć 5000 zł w ciągu 12 miesięcy, od daty zawarcia polisy OC.

Osoby, które obawiają się wzrostu składki ubezpieczeniowej za OC auta, mogą wykupić ochronę zniżek. Jest to rozwiązanie dedykowane klientom indywidualnym.

Ubezpieczenie samochodu dla doświadczonego kierowcy

Osoby, które od wielu lat mają prawo jazdy, mogą liczyć na ubezpieczenie samochodu dla doświadczonego kierowcy. Tego typu polisa jest znacznie tańsza niż ta dedykowana młodocianym właścicielom pojazdów mechanicznych.

Ubezpieczenie samochodu dla doświadczonego kierowcy- atrakcyjne zniżki

Osoby decydujące się na wykupienie polisy OC samochodu, przede wszystkim zwracają uwagę na cenę tego świadczenia. Dlatego też coraz więcej klientów indywidualnych korzysta z narzędzia internetowego, którym jest porównywarka OC. W najlepszej sytuacji są kierowcy z najdłuższym stażem, którzy nabyli uprawnienia w wieku młodocianym, a obecnie przekroczyli 35 lub 45 rok życia. Tak długi okres posiadania prawo jazdy pozwala im na wykupienie tańszej polisy. Dzięki temu ich ubezpieczenie samochodu jest atrakcyjne cenowo i nie obciąża budżetu domowego. Korzystając z narzędzia, którym jest OC samochodu porównywarka, wystarczy wpisać wiek kierowcy, a także okres posiadania uprawnień do prowadzenia samochodu. Pozwala to na wyszukanie atrakcyjnych cenowo ofert ubezpieczenia.

Na co może liczyć długoletni kierowca przy zawieraniu polisy OC?

Doświadczony kierowca jest dla Towarzystw Ubezpieczeniowych doskonałym partnerem do współpracy, ponieważ osoba ta posiada odpowiednie umiejętności, dzięki którym może uniknąć kolizji czy wypadku drogowego. Dlatego też Towarzystwo Ubezpieczeniowe, konstruując specjalnie dobrane ubezpieczenie samochodu OC, dedykowane osobom posiadającym prawo jazdy od wielu lat, uruchamia zniżki w polisie OC dla starszych kierowców. Stanowią one świetne rozwiązanie, dzięki któremu można nabyć ubezpieczenie samochodu w wersji rozszerzonej o AC, NNW pasażerów czy rozbudowany Assistance, w niewiele wyższej cenie niż ta, dotycząca podstawowego pakietu OC u młodocianych kierowców. Zniżki dla osób mających prawo jazdy od wielu lat, mogą być rozwiązaniem również dla emerytów, którzy otrzymują niskie świadczenia. Pozwala to na korzystanie z posiadanego pojazdu mechanicznego i ubezpieczenie samochodu, nawet przy minimalnej wysokości wypłacanej emerytury.

Na atrakcyjne zniżki dotyczące OC samochodu mogą liczyć doświadczeni kierowcy. Osoby te mogą uniknąć zbyt wysokiej składki za ubezpieczenie auta.